Állásajánlatok

Cégünk, a Studiotech Hungary Kereskedelmi Kft. közel 25 éve van jelen a hazai és nemzetközi professzionális stúdiótechnikai eszközöket és megoldásokat értékesítő piacon.
Forgalmazott berendezéseink, komplex rendszereink országos- és helyi televíziók, rádiók, utómunka stúdiók, szinkronstúdiók, videostúdiók, számára jelentenek megoldást.
Hazai és nemzetközi gyártók termékeinek széles választékát kínáljuk oktatási intézmények, sportlétesítmények, önkormányzatok, színházak, művelődési házak, templomok, konferencia központok, kiállítótermek és bármely intézmény számára, amelyek működéséhez elengedhetetlen hang- és videó rendszerek alkalmazása.
Saját tulajdonú, csillaghegyi irodaházunkban kiemelkedően magas színvonalú munkakörülményeket biztosítunk munkatársaink részére.

Jól működő csapatunkba
broadcast értékesítő
munkatársat keresünk.

A poszt leírása:

  • professzionális stúdiótechnikai megoldások értékesítése
  • projektekben való aktív közreműködés a társosztályokkal
  • új kapcsolatok felkutatása
  • árajánlatok írása, szerződések előkészítése, egyeztetése
  • termékmenedzseri feladatok ellátása
  • a szakterülethez tartozó termékek figyelemmel kísérése
  • rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel, az új megoldások ismertetése, bemutatása

Elvárások:

  • gyengeáramú villamosmérnöki / felsőfokú műszaki végzettség (stúdiótechnikai szakirány előny)
  • aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 4-5 éves szakmai tapasztalat (televíziós műszaki gyakorlat előny)
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos, gyakorlott számítógép használat
  • nyitottság új területek megismerésére
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Kérjük, hogy csak abban az esetben küldje el magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát, ha a fenti elvárásoknak maradéktalanul megfelel, ellenkező esetben sajnos pályázata érvénytelen.
E-mail cím: mocza.eva@studiotech.hu, a tárgy mezőben kérjük megjelölni: Értékesítő