Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /var/www/vhosts/studiotech.hu/httpdocs/lib/Cake/Cache/CacheEngine.php on line 60

Home | Studiotech Hungary

Állásajánlatok

Cégünk, a Studiotech Hungary Kereskedelmi Kft. közel 25 éve van jelen a hazai és nemzetközi professzionális stúdiótechnikai eszközöket és megoldásokat értékesítő piacon. Forgalmazott berendezéseink, komplex rendszereink országos- és helyi televíziók, rádiók, utómunka stúdiók, szinkronstúdiók, videostúdiók, számára jelentenek megoldást. Hazai és nemzetközi gyártók termékeinek széles választékát kínáljuk oktatási intézmények, sportlétesítmények, önkormányzatok, színházak, művelődési házak, templomok, konferencia központok, kiállítótermek és bármely intézmény számára, amelyek működéséhez elengedhetetlen hang- és videó rendszerek alkalmazása. Saját tulajdonú, csillaghegyi irodaházunkban kiemelkedően magas színvonalú munkakörülményeket biztosítunk munkatársaink részére.

Jól működő csapatunkba
projekt kereskedő
munkatársat keresünk.

A poszt leírása:

  • projektek kezelése, azokban való aktív közreműködés a társosztályokkal,
  • professzionális stúdiótechnikai megoldások értékesítése,
  • új kapcsolatok felkutatása,
  • árajánlatok írása, szerződések előkészítése, egyeztetése,
  • termékmenedzseri feladatok ellátása,
  • a szakterülethez tartozó termékek figyelemmel kísérése,
  • rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel, az új megoldások ismertetése, bemutatása.

Elvárások:

  • szakirányú műszaki középfokú végzettség (technikusi),
  • aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány,
  • magabiztos, gyakorlott számítógép használat
  • nyitottság új területek megismerésére,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség.

Előny:

  • gyengeáramú villamosmérnöki / felsőfokú műszaki végzettség (stúdiótechnikai szakirány előny),
  • szakmai tapasztalat.

Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:
E-mail cím: mocza.eva@studiotech.hu, a tárgy mezőben kérjük megjelölni: projekt kereskedő – jelentkezés állásajánlatra